Nakliye Fiyat Teklifi Al
Benelüks <> Balkan Ülkeleri Arası


Günlük "Benelüks-Balkan" Ülkeleri Arası Taşıma Yapmaktayız

Benelüks ile Balkan Ülkeleri arasında süper hacimli römorklar ile (100m³ römork ve 120m³ römork) günlük transfer sağlamaktayız.

Günlük Varış Noktalarımız: Belçika, Holanda, Almanya, Bosna-Hersek, Hırvatistan, Slovenya, Sırbistan, (v.b.)

Nitatrans; Belçika ve Bosna'da ofisleri olan bir nakliyat şirketidir ve merkezi Belçika olan Krautz-Temax grubunun bir parçasıdır. Krautz Temax yalıtım malzemeleri üreticisidir. Nitatrans; büyük hacimli (100m³ ve 120m³) römorkları ile benzersiz bir filoya sahiptir ve Benelüks ve Balkan ülkeleri arasında günlük taşıma hizmetleri sunmaktadır. Filomuzun her türlü nakliye (ADR veya tehlikeli maddeler hariç) için kullanılabilir olmasından mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Nakliye Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?

Benelüks ile Balkan Ülkeleri arasında ya da tam tersi yönde nakliye mi arıyorsunuz? Sizin için en iyi nakliye bedelini hesaplamaktan mutluluk duyarız. Lütfen sadece formu doldurun. 24 saat içerisinde talebinizi yanıtlamak için elimizden geleni yapacağız.

Filomuz ve Eğitimli Sürücülerimiz

Nitatrans şu anda 10 kamyon-römork (120 m³ hacim) kombinasyonu ve 7 mega römork çekiciler (100m³) ile genişletilmekte olan bir filoya sahiptir. Temax-Pharma grubunun bir parçası olarak Nitatrans, iyi yönetilen nakliyeyi sağlayabilmek için eğitimli ve aynı zamanda bir çok dile hakim olan sürücülere sahiptir.

Krautz-Temax Grubu

Nitatrans, Belçika ve Chicago ABD'de merkez ofisleri bulunan Krautz-Temax grubunun bir parçasıdır. Krautz-Temax; ilaç, gıda ve kimyasallar için yalıtım malzemeleri ve termal ambalaj malzemeleri üreticisidir. Krautz-Temax ISO-9001:2015 sertifikasına sahip olmakla birlikte dünyanın en büyük ve önde gelen ilaç firmaları tarafından doğrulanmış ve onaylanmıştır. Nitatrans Kalite Yönetim Sistemi, Krautz-Temax grubunun Kalite Yönetim Sistemi tarafından organize edilmektedir.

Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
Daha fazla bilgi için size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız..

Nitatrans - Krautz-Temax Team
Belçika - Bosna

Nakliye Fiyat Talebi Formu
Talebinizi 24 saat içinde degerlendirip cevaplamaya çalışacağız

Günlük Araç Rotamız: Belçika - Hollanda - Almanya - Bosna - Hırvatistan - Sırbistan - Slovenya - Lüksemburg - Fransa - Karadağ - Polonya - Macaristan - Avusturya - İsviçre - Çek Cumhuriyeti - Slovakya - Romanya - Makedonya - Kosova
Günlük Araç Rotamız: Belçika - Hollanda - Almanya - Bosna - Hırvatistan - Sırbistan - Slovenya - Lüksemburg - Fransa - Karadağ - Polonya - Macaristan - Avusturya - İsviçre - Çek Cumhuriyeti - Slovakya - Romanya - Makedonya - Kosova
NOT: ADR ve Tehlikeli Ürünlerin Taşımasını Yapmıyoruz.

NitaTrans - Temax Bosna:
Dusine Industrial Zone no. 17
76270 Orasje
Bosnia and Herzegovina

Tel: +387 31 717 210
Email: info@nitatrans.com

Fiyat Talebi için Belçika Ofisi
Mesajlar ve Konuşmalar için "Whatsapp"

Tel: +32-476 666 001

Tanıtım Videosu
NitaTrans - TEMAX Üretim Bosna